INTELIGENTNY TERMINAL KOMUNIKACYJNY POINT

ITK POINT to nowoczesny, autonomiczny przystanek, stanowiący jednocześnie punkt dostaw i odbioru, jak i mający wyposażenie w internet 5G, ekrany LED i tablice posterowe lokalne centrum informacyjno-reklamowe.

PRODUKT

ITK POINT

itk png_edited.png

Inteligentny Terminal Komunikacyjny POINT znajduje się pod pełnym monitoringiem. Wyposażony jest w uniwersalną aplikację komunikacyjną, dzięki której podróżujący widzą pojazdy transportu publicznego i prywatnego na ekranach ITK POINT on-line wraz z czasami dojazdu. Użytkownicy mogą użyć aplikacji także na własnym smartfonie lub laptopie.

Całość zasilana jest Odnawialnymi Źródłami Energii, wyposażona w lokalny system podtrzymania bezpieczeństwa (magazyn energii z autonomią do 10h) oraz punkt ładowania urządzeń i pojazdów elektrycznych.

Nasze Terminale mają stanowić rewolucję, ujednolicić rynek i zagwarantować:

bezpieczeństwo, ekonomiczność, autonomię, elastyczność, estetykę

1.png

Inteligentny Terminal Komunikacyjny

to wprowadzenie na rynek rozwiązania adekwatnego do XXI wieku

i dynamicznie zmieniającej się rzeczywistości.

Gwarantujemy bezpieczeństwo

ITK wykonany jest z materiałów o wysokiej wytrzymałości: betonu architektonicznego i stali. Ponadto, zapewnia dobrą widoczność również po zmroku, dzięki oświetleniu.

Gwarantujemy efekty ekonomiczne

ITK jest niedrogi w utrzymaniu, zasilany panelami fotowoltaicznymi oraz turbinami wiatrowymi.

Gwarantujemy autonomię

 

Dzięki własnemu magazynowi energii zasilanemu fotowoltaiką oraz turbinami wiatrowymi ITK jest autonomiczny i niezależny od dostaw energii.

Gwarantujemy estetykę

ITK wykonany jest z materiałów najwyższej jakości, nowoczesnej elektroniki oraz eleganckiego betonu architektonicznego. 

Gwarantujemy elastyczność

 

ITK składa się z gotowych modułów, w zależności od potrzeb można  zmieniać jego rozmiar.

Może zostać zamontowany w dowolnej lokalizacji.

Image2_edited.jpg

Inteligentne Terminale Komunikacyjne oprócz nowoczesnej i bezpiecznej konstrukcji posiadają szereg funkcji podstawowych, które znacząco podnoszą komfort oczekiwania na przyjazd autobusu niezależnie od pory dnia i pogody.

WYPOSAŻENIE PODSTAWOWE

Każdy ITK POINT wyposażony będzie w:

Image2_edited.jpg

Inteligentne Terminale Komunikacyjne oprócz nowoczesnej i bezpiecznej konstrukcji posiadają szereg funkcji podstawowych, które znacząco podnoszą komfort oczekiwania na przyjazd autobusu niezależnie od pory dnia i pogody.

Zabezpieczenia antypoślizgowe

W mroźne dni Inteligentny Terminal Komunikacyjny zabezpiecza podróżujących przez antypoślizgowy pas posadzki i siedzenia wypełnione piaskiem dla służb technicznych.

medium_nakladka-grip-rog-oferta-zabezpieczenia-antyposlizgowe-cleneco.jpg

WYPOSAŻENIE PREMIUM

Spośród dostępnych funkcji premium

Użytkownik będzie mógł wybrać:

Image4_edited.jpg

ITK POINT poza szeregiem pożytecznych funkcji podstawowych, na życzenie klienta mogą zostać wyposażone we funkcjonalności klasy premium, które zagwarantują nowoczesny standard podróży

Ładowarka samochodów elektrycznych

 

W ramach Inteligentnego Terminalu Komunikacyjnego dostępna będzie możliwość zainstalowania ładowarek elektrycznych do samochodów, rowerów i hulajnóg.

electric-car-ga03145d3e_1920.jpg
logo_NEW_CONNECT.png